جمهوری اسلامی در سراشیبی سقوط قرار دارد زمان بوجود آوردن یک تشکیلات فراگیر ملی می باشد.

بی کفایتی جمهوری اسلامی در برخورد با اپیدمی مرگباری که ایران را فرا گرفته، ثابت نموده است که این رژیم درایت لازم برای اداره این سرزمین و صیانت از امنیت ملت بزرگ ایران را نه تنها در مورد مسائل سیاسی و اقتصادی بلکه حتی در برابر بلایای طبیعی مانند ویروس کرونا را ندارد.

در آبان ماه خیزش و اعتراض مردم به گران شدن یکباره بنزین، در سراسر کشور به کشته شدن بیش از 1500 نفر و زندانی شدن بیش از 10 هزار نفر انجامید. شلیک موشک به هواپیمای مسافربری اوکراینی و کشتن 176 مسافر بی گناه، بی کفاینی جمهوری اسلامی و سپاه پاسداران را به اثبات رساند.

در این روزهای تلخ و سیاه تاریخ، ما در صدد خواستهای بنیادین ملی نیستیم اما به این حکومت منفور توصیه می کنیم که با استفاده از نظرات کارشناسان و افراد مطلع و به صورت علمی نسبت به مهار کردن این اپیدمی خطرناک اقدام کنند و به نظرات واپسگرایانه خاتمه دهند.

گروه وحدت ملی ایرانیان اروپا – مرکزیت هامبورگ از جامعه گرامی پزشکی کشور و کادر درمانی و پرستاری بیمارستانها که در این شرایط خطیر و حساس و علیرغم همه نارسائیها با نهایت ایثار و فداکاری در خدمت بیماران بوده و تعدادی از این عزیزان ، جان خود را بر سر این خدمت انسانی از دست داده اند ، قدردانی و سر تعظیم فرود می آورد.

ملت شریف ایران : یقین داشته باشید جمهوری اسلامی و نیروی تروریستی آن سپاه پاسداران هفته های آخر را می گذرانند و در آینده ای نه چندان دور به فروپاشی کامل سیاسی و اجتماعی ایران خواهیم رسید، که می بایستی از هم اکنون به فکر یک تشکیلات فراگیر ملی درون و برون مرزی برای اداره مملکت برای یک دوره میان مدت و آماده نمودن ایران برای حاکمیت مردم باشیم.

گروه وحدت ملی در این راه همگام و همسوی دیگر مبارزان راه رهائی و آزادی کشور می باشد.

 

گروه وحدت ملی ایرانیان اروپا

مرکزیت هامبورگ

مدیر سیاسی – دکتر فریبرز صارمی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *