در مورد احتمال حمله محدود نظامی امریکا به ایران

نظر اجمالی گروه وحدت ملی ایرانیان اروپا-مرکزیت هامبورگ
 در مورد احتمال حمله محدود نظامی امریکا به ایران
بقلم:دکتر فریبرز صارمی پژوهشگر روابط بین الملل
و عضو کمیته سیاست خارجی و امنیتی حزب حاکم CDU آلمان-هامبورک

 

صحبتهایی می شود که اگر امریکا علیه ایران وارد عملیات نطامی شود بسیار محدود خواهد بود.

امریکا برای راضی نمودن اسرائیل و آنکه توازن قوا در منطقه بنفع اسرائیل باشد احتمال دارد مراکز اتمی ایران را هدف قرار دهد بدون آنکه نیرویی وارد ایران نماید.

آنچه روی خواهد داد از همه اینها فاجعه بارتر خواهد بود. این فاجعه با زدن مراکز اتمی ایران با موشک از راه دور، با هواپیماهای مافوق مدرن و مافوق صوت خواهد بود. این حمله باعث خواهد گردید اورانیوم و ذرات اتمی در بخشهای بزرگی از ایران پخش گردد.

خانم سوزان رایس نماینده پیشین امریکا در سازمان ملل متحد گفت اگر صحبت ترامپ را باور کنیم تنها 10 دقیقه با آغاز حمله نظامی به ایران فاصله داشتیم. از نظر گروه وحدت ملی مرکزیت هامبورگ و شاخه های آن این نوع عملیات فقط باعث خواهد شد که عمر حکومت اسلامی به درازا کشد و عوارض سلامتی برای ملت در بند خواهد داشت و این نشان می دهد که آمریکا دارای استراتژی منطقی و مشخصی در رابطه با ایران نیست.

 

 

پیشنهاد گروه وحدت ملی ایرانیان اروپا به آمریکا و هم پیمانان آن در منطقه آن می باشد که بجای عملیات محدود نظامی به اپوزوسیون ملی و خوشنام ایران در داخل و خارج ایران کمک نمایند تا آنها با بوجود آوردن کمیته رهبری تشکیلات فراگیر ملی بویژه در داخل کشور و سازماندهی اقشار مختلف جامعه در داخل بتوانند نظام بسیار تضیف شده جمهوری اسلامی را واژگون و در راه سربلندی، سعادت و خوشبختی ایران و ایرانیان قدمهای استواری بردارند.

گروه وحدت ملی ایرانیان دست همه پیکارجویان را برای یک استراتژی ملی جهت جایگزینی جمهوری اسلامی می فشارد.

 

 

زنده باد ایران و مردم ایران

زنده باد یکپارچگی و وحدت ملی ایران

گروه وحدت ملی ایرانیان-اروپا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *