اعلام پشتیبانی از پیام “پیمان نامه شاهزاده رضا پهلوی”

اعلام پشتیبانی از پیام پیمان نامه شاهزاده رضا پهلوی

هموطنان ارجمند، ایرانیان آزاده!

گروه وحدت ملّی ایرانیان اروپا به مرکزیت هامبورگ و همچنین هسته‌های مقاومت وحدت ملّی درخوزستان، تهران و شیراز ، پیمان نامه ی شاهزاده رضا پهلوی را قدمی مثبت و سازنده در راه اتحاد فراگیر ملی و زمینه مکانیزم‌های عملی و اجرایی در راه سرنگونی حکومت ولایت فقیه تلقی می نماید.

گروه وحدت ملی ایرانیان اروپا که در درون و برون از مرز مبارزه می نماید و طرفدار یک نظام سکولار ، دموکرات و پارلمانی می باشد، از راه دور دست مردانه ی شاهزاده را می فشارد و پیشنهاد می نماید که کلیه شخصیت ها و سازمان‌های سیاسی برانداز بر پایه ی یک اصول وفاق ملی به گسترش سازماندهی درون مرزی و نافرمانی های مدنی بپردازند و طغیان های کوچک و خیزش ها را تبدیل به یک جنبش عظیم برای عبور و گذار از جمهوری اسلامی نمایند. مبارزه بدون سازماندهی شگفت‌انگیزترین ماجرای سیاسی بوده است. سازماندهی و تشکیلات برای نجات ایران اهمیت بسزایی دارد، نه صرفاً بدان سبب که بدون قدرت سازمانی سیاست و مبارزه مفهومی ندارد بلکه این سازمان است که نیروهای دموکراسی خواه را در مقام یک آلترناتیو باورپذیر می‌شناسد. ما برای پیروزی ملی ، هیچ شرطی جز سازماندهی به معنی ایجاد یک نیروی آگاه همبسته ، متعهد و منضبط نمی‌شناسیم.

امیدوارم گرایش‌های سیاسی از چپ میانه تا راست میانه بر محور “پیمان نامه ی شاهزاده رضا پهلوی” گرد هم آیند و هرچه سریعتر نافرمانی های مدنی – مبارزاتی را گسترش داده و جمهوری اسلامی را فلج نمایند.

از سوی شورای سیاسی گروه وحدت ملی ایرانیان

مدیر سیاسی گروه وحدت ملی ایرانیان اروپا – دکتر فریبرز صارمی هامبورگ ۱۲ سپتامبر ۲۰۲۰

تلفن : ۰۰۴۹۱۷۱۶۰۱۲۸۶۶  وبلاگ : https://wahdatemelli.info/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *