اعدام “نوید” تلنگری بر افکار جهانیان

جمهوری دیکتاتوری و ننگین اسلامی بازهم حق حیات یکی دیگر از جوانان مستعد ایران را نقض کرد و ناعادلانه نوید افکاری را اعدام نمود. علی رغم تلاش ها و مخالفت های بسیاری از ورزشکاران بین المللی، نهادهای حقوق بشری و احزاب سیاسیِ کشورهای مختلف جهان با اعدامِ جوانِ ورزشکار و قهرمان ملی کشتی، نوید افکاری و حمایت از عبارت #نه_به_اعدام و همچنین همصدایی عموم مردم جهان برای جلوگیری از کشتارها و اعدام های مکرر و بی رحمانه ی شهروندان ایرانی، باز هم به طور علنی جمهوری اسلامی روبروی حق طلبی این اقشار ایستاد. نظامی که چنان با عجله حکم اعدام نوید جوان را اجرا می کند که فرصت آخرین دیدار با خانواده را به او نمی دهند و حتی پیکر بی جان این قهرمان کشتی را تحت تدابیر فراوان امنیتی به خاک می سپارد نشان داد که خطرناک ترین نظام سیاسی حال حاضر جهان می باشد. این در حالی است که وکیل نوید افکاری مدارک و توضیحاتی ارائه داده بود که موارد استناد به اقدام به قتل، واقعی نبوده و عادلانه نیستند  و همچنین مادر این زندانی، از عموم مردم دنیا طی پخش یک ویدئو کلیپ درخواست دادخواهی و حمایت همگان شده بود.

امّا تصمیم ها و احکامی که از طریق قوه ی قضائیه ی جمهوری اسلامی گرفته و اجرا می شوند، همه و همه نشانگر وجود یک ایدئولوژی پوچ، ضدّ انسانی، بدعت گذار، عوام فریبِ اسلامی و ردّ پای فقه شیعی است و مدتهاست که این طرز تفکر و نگرش به انقضای خود رسیده است.

در این راستا گروه وحدت ملی ایرانیان اروپا به مرکزیت هامبورگ در جهت خونخواهی از نوجوانان و جوانان ایران زمین خطاب به تمام دولت های قدرتمند، پیشرفته و صاحب نظر دنیا اعلام می دارد که زمان آن فرا رسیده تا با تحت فشار قرار دادن همه جانبه ی جمهوری اسلامی، به از بین بردن این دندان پوسیده و خراب دنیای امروز، کمک و اقدام جدی نمایند. چرا که بارها، بی تخصصی، ناکارآمدی، بی عدالتی، ستیزه جویی و فساد تک تک مسئولان جمهوری اسلامی بر همگان آشکار و ثابت شده است.

 

مدیر سیاسی گروه وحدت ملی ایرانیان اروپا – دکتر فریبرز صارمی هامبورگ ۱۲ سپتامبر ۲۰۲۰

تلفن : ۰۰۴۹۱۷۱۶۰۱۲۸۶۶  وبلاگ : https://wahdatemelli.info/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *